Teslimat

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler ödemenizin gerçekleşmesini takiben en geç 2 iş günü içinde kargoya verilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinize göre 1 - 3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınacaktır. Belirli bir sipariş miktarının üzerinde bedava sunulan Kargo hizmet tedarikçisinin seçimi tarafımızca yapılmaktadır.

Geç teslim edilecek ürünler olması durumunda tarafınıza bildirilecek ve stokta olmayan ya da bir şekilde tedarik edilemeyen ürünler söz konusu olması durumundaysa sizin tercihinize göre siparişiniz iptal edilecek ya da bu ürünlerin para iadesi gerçekleştirilecektir.

 Önemli Hususlar

1.     Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.

2.     Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.

3.     Alıcının gönderisini zamanında teslim almamasından dolayı yaşanan iade ve aksaklıklardan firmamız sorumlu tutulamaz

4.     Kargolar taşıyıcı firma sigorta güvencesi ile taşınmaktadır. Bunun yanı sıra siz değerli müşterilerimizin de paketi teslim alırken açarak ürünlerin zarar görmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Dikkat edilmemesi halinde paketinizin size sağlam ulaştırıldığı kabul edilir. Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.

5.     Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

6.     Kargonun alıcıya ulaşamaması, teslim yerinde bulamaması gibi konulardan firmamız sorumluluğunda değildir.

7.     Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir. Firmamız müşterimiz tarafından kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.

8.     Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere ve bazı ilçelere taşıma yapmamaktadır. Müşteri kargo firmasının bulunduğu bölgede mevcut olmaması durumunda hizmet veren kargo ile ürünü isteme hakkına sahiptir ve bunu sipariş sırasında belirtmelidir.

9.     Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızdan bize ulaşılarak paketin takibi yapılabilmektedir.

10.  Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak veriniz.

11.  Bedava Kargoların taşımasını yapacak firma tarafımızca belirlenmektedir.

 Geri İade :

skahve.com adresinden satın almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden, ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde bizimle temasa geçerek iade edebilirsiniz. İade talebinizi ve ürünle alakalı probleminizi geri iade sayfasında bulunan formu doldurarak ya da bize email atarak bildirebilirsiniz.

 Geri iade ile ilgili aşağıdaki hususları dikkate almanızı rica ederiz :

·                - Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

·                - Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.

·                - Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde alınamamaktadır.

·                - Ürünün iade etmeden önce tarafımızdan onay verilmesini ve kargo firmasına bildirilmesi gereken kodun gönderilmesini bekleyiniz.

·                İade alınan ürün için ödemiş olduğunuz bedel, 10 gün içinde, ödemeyi yapmış olduğunuz yöntem doğrultusunda (kredi kartınıza iade veya banka hesabınıza EFT/Havale) tarafınıza iade edilecektir.

 

Geri İade gönderimleriniz için kullanılacak Kargo Firması ve Kullanılacak Kargo Hesap Numarası tarafınıza bildirilmeden geri gönderim yapmayınız.

Ürün istek listesine eklendi
Karşılaştırmak için ürün eklendi.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.